Наверх
Погода на курорте
+9° вода 16°

Россия, Краснодарский край, г. Геленджик,
курорт Кабардинка, ул. Мира, 3

Звоните нам бесплатно:

8 (800) 250-44-72

8 (86141) 90-500

Спецпредложения

ASD

Фотогалерея

Вся фотогалерея

Монстри на канікулах 2 - мафия 2012

«Монстри на канікулах 2» (англ. Hotel Transylvania 2) — американський комедійний анімаційний мультфільм, створений студією Sony Pictures Animation. Тому дід терміново вирішує зробити з нього справжнього монстра Монстри на канікулах 2. Відео доступне для перегляду на: iPhone. iPod. У другому фільмі про маляток Смурфики Гаргамель знову не сидить на місці і придумав вже.

КОНКУРС!!! Ексклюзивна можливість потрапити на допрем'єрний показ найочікуванішого мультфільму цієї осені "Монстри на канікулах. Біографія. Селена Гомес народилась 22 липня 1992 року в Гранд-Прейрі, Техас, США в сім'ї Менд. 18 січ. 2016 Про мультфільм Монстри на канікулах 2 (2015) українською мовою: Після того як у готель Графа Дракули прийшов чоловік і перевернув. Клуб активных родителей - интересные и полезные семейные экскурсии, творческие мастер. Монстри на канікулах 2 ( 2015). Життя в готелі монстрів «Трансільванія» поступово налагоджується. Дракула вже змирився з тим, що його дорогоцінна. Вітаємо усіх кінолюбителів на онлайн-порталі kinoprostir.com, на якому ви завжди можете в режим. 23 лис. 2015 Монстри на канікулах 2 - продовження пригоди Дракули, якому донька подарувала внука напівкровку. Запрошуємо на онлайн перегляд. Фільм «Монстри на канікулах 2» про незвичайних жителів, незвичайного готелю, де проживає сімейство Графа Дракула та їхні друзі — монстри. Все о детях, развитие и воспитание ребенка, советы и полезные статьи для родителей, игры.

© 2004-2017 «e-papa.org» Дитячий сайт українською мовою.

SPA и Лечение Описание SPA программ и лечение в Центре восстановительной медицины и реабилитации. Конгресс-центр Комплекс услуг по проведению корпоративных мероприятий, инфраструктура для гостей, прибывших с деловым визитом. Райский уголок Элитный курортный комплекс для вашего отдыха и оздоровления всей семьи.
Gingertruong © 2014